Tietoa tämänhetkisen hallituksen kokoonpanosta ja toiminnasta löydät täältä.

27.4.2019–26.9.2020

  • Sirpa Pietikäinen, puheenjohtaja
  • Sari Granni
  • Sonja Haapakoski
  • Tarja Rintakoski
  • Kati Sailio (u)
  • Jenny Salmela
  • Ilona Suppanen
  • Anu Talka
  • Riikka Vacker
Hallitus 2019
21.4.2018–27.4.2019

  • Sirpa Pietikäinen, puheenjohtaja
  • Sari Granni
  • Sonja Haapakoski
  • Tarja Rintakoski (u)
  • Jenny Salmela
  • Mirja Stålnacke
  • Ilona Suppanen
  • Anu Talka (u)
  • Riikka Vacker
22.4.2017–21.4.2018

  • Lea Sairanen, puheenjohtaja
  • Sari Granni
  • Sonja Haapakoski (u)
  • Anna Koivisto
  • Sirpa Pietikäinen
  • Jenny Salmela
  • Mirja Stålnacke
  • Ilona Suppanen (u)
  • Riikka Vacker
16.4.2016–22.4.2017

  • Lea Sairanen, puheenjohtaja
  • Sari Granni
  • Hanna Heikkilä
  • Anna Koivisto (u)
  • Päivi Kukkola
  • Sirpa Pietikäinen (u)
  • Jenny Salmela (u)
  • Mirja Stålnacke
  • Riikka Vacker
18.4.2015–16.4.2016

  • Lea Sairanen, puheenjohtaja
  • Sari Granni
  • Hanna Heikkilä (u)
  • Ulla Keski-Sämpi
  • Päivi Kukkola (u)
  • Riitta Leinonen
  • Helena Puhakka-Tarvainen
  • Mirja Stålnacke (u)
  • Riikka Vacker
1.1.2014–18.4.2015

  • Lea Sairanen, puheenjohtaja
  • Sari Granni
  • Ulla Keski-Sämpi (u)
  • Riitta Leinonen
  • Maija Lepistö
  • Helena Puhakka-Tarvainen
  • Pia Rättyä
  • Riikka Vacker
  • Airi Väänänen
2013

  • Lea Sairanen, puheenjohtaja
  • Sari Granni (u)
  • Ulla Kumpula
  • Riitta Leinonen
  • Maija Lepistö
  • Helena Puhakka-Tarvainen
  • Pia Rättyä
  • Riikka Vacker
  • Airi Väänänen (u)
  • Hanna Heikkilä (1. varajäsen)
  • Sari Seppälä (2. varajäsen)
2012

  • Lea Sairanen, puheenjohtaja
  • Liisa Eloranta
  • Ulla Kumpula (u)
  • Riitta Leinonen (u)
  • Maija Lepistö
  • Helena Puhakka-Tarvainen
  • Pia Rättyä
  • Sari Seppälä
  • Riikka Vacker (u)
  • Hanna Heikkilä (1. varajäsen)
  • Tellervo Leppiniemi (2. varajäsen)
2011

  • Merja Siltanen, puheenjohtaja
  • Liisa Eloranta (u)
  • Maija Lepistö
  • Tellervo Leppiniemi
  • Tanja Rantanen
  • Pia Rättyä
  • Lea Sairanen
  • Sari Seppälä
  • Airi Väänänen
  • Eila Piippo (1. varajäsen)
  • Helena Puhakka-Tarvainen (2. varajäsen)
2010

  • Merja Siltanen, puheenjohtaja
  • Maija Lepistö
  • Tellervo Leppiniemi
  • Maija Niskanen
  • Tanja Rantanen
  • Pia Rättyä
  • Lea Sairanen
  • Sari Seppälä
  • Airi Väänänen
  • Eila Piippo (1. varajäsen)
  • Helena Puhakka-Tarvainen (2. varajäsen)