Soita tai lähetä sähköpostia meille!

Ole meihin yhteydessä, kun haluat tietää lisää kiinnostavasta ja tärkeästä Ihan jees arki -työstämme, tapahtumista ja uutisista.

Uudenmaan Martat ry
Lapinlahdenkatu 2 A
00180 Helsinki
Marianne Neijonen, projektipäällikkö marianne.neijonen@martat.fi  044 711 0053
Inkeri Liinaharja, kotitalousasiantuntija inkeri.liinaharja@martat.fi 050 5866699
Aino Posti, kotitalousasiantuntija aino.posti@martat.fi 044 7312087
Hanna Pikkarainen, kotitalousasiantuntija hanna.pikkarainen@martat.fi 050 5994860
Marjo Ranta, kotitalousasiantuntija marjo.ranta@martat.fi 040 5322331
Tuula Kivialho, kotitalousasiantuntija tuula.kivialho@martat.fi 050 5866789
Olga Aula, kotitalousasiantuntija olga.aula@martat.fi
Katri Pellikka, kotitalousasiantuntija katri.pellikka@martat.fi 
Lounais-Suomen Martat ry
Turun toimipiste
Yliopistonkatu 33 G
20100 Turku
Riitta Laatu, kotitalousasiantuntija riitta.laatu@martat.fi 044 2620003
Emmi Lukkarila, kotitalousasiantuntija emmi.lukkarila@martat.fi 050 4099048
Pia Niemonen, kotitalousasiantuntija pia.niemonen@martat.fi 050 4099047
Porin toimipiste
Valtakatu 7 C
28100 Pori
Sari Raininko, kotitalousasiantuntija sari.raininko@martat.fi 044 7743428
Sari Ruohomäki, kotitalousasiantuntija sari.ruohomaki@martat.fi 040 0114730
Kymenlaakson Martat ry
Torikatu 6
45100 Kouvola
Minna Hämäläinen, kotitalousasiantuntija minna.hamalainen@martat.fi 010 8385654
Etelä-Karjalan Martat ry
Valtakatu 45
53100 Lappeenranta
Anni Ritala, kotitalousasiantuntija anni.ritala@martat.fi 050 5147307

Seuraa, mitä teemme!

Jaa sivu