Belgian Marttojen puheenjohtajat nykyisestä ensimmäiseen:

Katriina Wetzelaer 17.02.2019 –
Ritva Latvala 25.02.2018 – 17.02.2019
Raija Kotajärvi 31.01.2016 – 25.02.2018
Ulla Suortti 24.02.2013 – 31.01.2016
Krista Taipale 15.11.2010 – 24.02.2013
Leena Blomvall 06.02.2008 – 15.11.2010

Yläkuvassa näkyvän puheenjohtajan nuijan yhdistys on saanut lahjoituksena yhdistysaktiivi ja herastuomari Ilkka Hietaniemeltä. Nuija otettiin käyttöön hallituksen kokouksessa 5.9.2019.