Keuruun martat ry 
Keuruunmartat@gmail.com 

Puheenjohtaja
Virva Salo, virva.salo@suomi24.fi

Sihteeri
Maija Salo, maija.k.salo@gmail.com

Varapuheenjohtaja, jäsenasiat
Tuula Tervo, tuulamltervo@gmail.com

Rahastonhoitaja
Leena Wirkkala

Tiedotusvastaava
Minna Raivio minna.j.raivio@gmail.com

Verkkovastaava 
Riikka Pullola riikka.pullola@ymail.com

Kirjanpitäjä ja kässämartta 
Pirkko Niiranen (hallituksen ulkoupuolelta)

Kiinteistömartta
Tarja Rotola-Pukkila ja Leena Wirkkala

Matkailumartta
Leena Jaatinen jaatinen.leena@gmail.com

Emännät
Marja-Liisa Laitinen, Pirkko Lihjamo ja Leena Peräkorpi

Edustaja perusturvan kriisiryhmän kokouksissa
Tuula Tervo

Kumppanuuspöydän edustaja
Pirkko Lihjamo

Edustajat VaPePaan
Maija Salo ja Leena Wirkkala

Jaa sivu