Puheenjohtaja, yhdistyksen edustaja piirin kokouksessa, ympäristömartta Marjukka Pakkanen 0503112383 marjukka.pakkanen@taitotalo.fi
Varapuheenjohtaja, kulttuurimartta Pirjo Valaste 0505578993 pirjo.valaste@gmail.com
Sihteeri, jäsenrekisteri, arkisto Eila Elo 0453260242 eila.elo@elisanet.fi
Emäntä Eila Ahokas  eila.sisko.ahokas@gmail.com
Lukupiirin vetäjä Anja Pihlajaniemi  anjapihlajaniemi@gmail.com
Merkkipäivämuistamiset, matkamartta Nina Weurlander  nina.weurlander@hel.fi
Puutarhamartta, vararahastonhoitaja Marja Kallioniemi  marja.kallioniemi@elisanet.fi
Myyjäisvastaava, emäntä, marttakerhon vetäjä Marja Päivinen  marjapa@netti.fi
Myyjäisvastaava Maarit Paavola  paavola.maarit@gmail.com
Hallituksen ulkopuolelta
Tiedottaja, media-, ruoka-, puutarha- ja vertaismartta Marita Manninen  marita.manninen@gmail.com
Varasihteeri, toimintatilastot, tietosuojamartta Seija Ahonen  seija.ahonen@kolumbus.fi
Rahastonhoitaja Terhi Ahvonen  terhi.ahvonen@gmail.com

Toiminnantarkastaja Helena Kuusela 0403433609
kuuselahe@gmail.com
Varatoiminnantarkastaja Terttu Närhi
terttu.narhi@pp.inet.fi