Soita tai lähetä sähköpostia meille!

Ole meihin yhteydessä, kun haluat tietää lisää kiinnostavasta ja tärkeästä Ihan jees arki -työstämme, tapahtumista ja uutisista.

Uudenmaan Martat ry
Lapinlahdenkatu 2 A
00180 Helsinki
Marianne Neijonen, projektipäällikkö marianne.neijonen@martat.fi  044 711 0053
Olga Aula, kotitalousasiantuntija olga.aula@martat.fi 050 5866699
Katri Pellikka, kotitalousasiantuntija katri.pellikka@martat.fi
Lounais-Suomen Martat ry
Turun toimipiste
Yliopistonkatu 33 G
20100 Turku
Riitta Laatu, kotitalousasiantuntija riitta.laatu@martat.fi 044 2620003
Emmi Lukkarila, kotitalousasiantuntija emmi.lukkarila@martat.fi 050 4099048
Pia Niemonen, kotitalousasiantuntija pia.niemonen@martat.fi 050 4099047
Porin toimipiste
Valtakatu 7 C
28100 Pori
Sari Raininko, kotitalousasiantuntija sari.raininko@martat.fi 044 7743428
Sari Ruohomäki, kotitalousasiantuntija sari.ruohomaki@martat.fi 040 0114730
Kymenlaakson Martat ry
Torikatu 6
45100 Kouvola
Anne Suur-Uski, kotitalousasiantuntija anne.suur-uski@martat.fi 010 8385654
Etelä-Karjalan Martat ry
Valtakatu 45
53100 Lappeenranta
Tuija Kokkonen, kotitalousasiantuntija tuija.kokkonen@martat.fi 050 4481553

Seuraa, mitä teemme!

Jaa sivu