Hae

Ryhmä

Löydetyt yhteystiedot (0 kpl)

Marttaliiton keskustoimisto

Vastaamme puhelimitse arkisin klo 8–16 numerossa 050 511 8002. Kotitalousneuvontaa saat arkisin klo 12–15 numerosta 050 430 6520. Jäsenasioissa tiedustelut myös jarjestosihteeri@martat.fi.

martat@martat.fi

Marianne Heikkilä

pääsihteeri, Martat-lehden päätoimittaja, yhteiskuntasuhteet, yrityskumppanuudet, varainhankinta

marianne.heikkila@martat.fi

050 375 1195

Reija Salovaara

kansalaistoiminnan ja viestinnän johtaja, järjestö- ja vapaaehtoistoiminta, marttailu

reija.salovaara@martat.fi

+358 40 508 8249

Reijo Petrell

hallinto- ja talousjohtaja, Eduard Polónin säätiön asiamies

reijo.petrell@martat.fi

050 302 1533

Eeva Honkonen

asiantuntija, kansalaistoiminta, marttayhdistykset ja marttailu, vapaaehtoistoiminta, käsityötoiminta, toiminnan tilastointi

eeva.honkonen@martat.fi

050 512 3329

Emmi Tuovinen

kehittämispäällikkö, ruoka ja ravitsemus, varautuminen ETM ravitsemustiede KM kotitalouden- ja luokanopettaja

emmi.tuovinen@martat.fi

+358 50 308 9434

Tiina Ikonen

asiantuntija, kotipuutarha, luonnontuotteet, opintotoiminta

tiina.ikonen@martat.fi

+358 50 339 4262

Anna-Maija Palosuo

asiantuntija, asiakkuuksien hallinta, jäsenasiat, jäsenrekisteri, Martanpuoti

anna-maija.palosuo@martat.fi

050 511 8099