Hae

Ryhmä

Löydetyt yhteystiedot (0 kpl)

Pirkko Haikkala

pääsihteeri, Martat-lehden päätoimittaja (vs. 1.8.2018 alkaen)

pirkko.haikkala@martat.fi

+358 44 713 6209

Reijo Petrell

hallinto- ja talousjohtaja, varapääsihteeri, Eduard Polónin säätiön asiamies

reijo.petrell@martat.fi

+358 50 302 1533

Joonas Jylhä

viestintäkoordinaattori, sosiaalinen media, martat.fi, mediasuhteet

joonas.jylha@martat.fi

+358 50 331 2978

Teija Jerkku

neuvonnan johtaja, kodinhoito, oma talous ja raha-asiat

teija.jerkku@martat.fi

+358 50 342 0585

Arja Hopsu-Neuvonen

kehittämispäällikkö, ruoka ja reseptiikka, sienet ja muut luonnontuotteet

arja.hopsu-neuvonen@martat.fi

+358 50 511 8116

Kaisa Härmälä

kehittämispäällikkö, ruoka ja ravitsemus, ruokavaikuttaminen, varautuminen

kaisa.harmala@martat.fi

+358 50 511 8007

Reija Salovaara

kansalaistoiminnan johtaja, järjestö- ja vapaaehtoistoiminta, marttailu

reija.salovaara@martat.fi

+358 40 508 8249

Ritva Ikonen

vapaaehtoistoiminnan koordinaattori, marttayhdistykset, toiminnan tilastointi, käsityötoiminta

ritva.ikonen@martat.fi

+358 50 512 3329

Asta Kuosmanen

johtava asiantuntija, kestävä kehitys, kotipuutarha, marttaperinne

asta.kuosmanen@martat.fi

+358 50 573 1765

Tiina Ikonen

kotipuutarha- ja ympäristöasiantuntija, opintotoiminta

tiina.ikonen@martat.fi

+358 50 339 4262