Hae

Ryhmä

Löydetyt yhteystiedot (0 kpl)

Marianne Heikkilä

pääsihteeri, Martat-lehden päätoimittaja, yhteiskuntasuhteet, yrityskumppanuudet, varainhankinta

marianne.heikkila@martat.fi

+358 50 375 1195

Reijo Petrell

hallinto- ja talousjohtaja, varapääsihteeri, Eduard Polónin säätiön asiamies

reijo.petrell@martat.fi

+358 50 302 1533

Teija Jerkku

neuvonnan johtaja, kodinhoito, oma talous ja raha-asiat

teija.jerkku@martat.fi

+358 50 342 0585

Emmi Tuovinen

kehittämispäällikkö, ruoka ja reseptiikka, ravitsemus, varautuminen, kotivara

emmi.tuovinen@martat.fi

+358 40 821 9099

Reija Salovaara

kansalaistoiminnan johtaja, järjestö- ja vapaaehtoistoiminta, marttailu, käsityötoiminta

reija.salovaara@martat.fi

+358 40 508 8249

Ritva Ikonen

vapaaehtoistoiminnan koordinaattori, marttayhdistykset, toiminnan tilastointi, käsityötoiminta

ritva.ikonen@martat.fi

+358 50 512 3329

Tiina Ikonen

asiantuntija, kotipuutarhaneuvonta, sienet ja muut luonnontuotteet, Marttojen opintopalvelut

tiina.ikonen@martat.fi

+358 50 339 4262